27.06.2022

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrif ettiği parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.

  • Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Seferberlik ruhuyla çalıştığımızda milletimizin gönül kapılarının bize açık olduğunu gördük.

  • Memduh Büyükkılıç, kadim kent Kayseri'yi geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmek adına Ankara'da da temaslarını aralıksız sürdürüyor.

  • Önümüzdeki bir yıllık süreyi en güzel şekilde değerlendirip 16.seçim zaferimize hep birlikte ulaşacağız dedi.

11/05/22 16:00

Başkan Büyükkılıç, Ankara’da Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep...

Istanbulhaber ·

Başkan Büyükkılıç, Ankara’da istişare toplantısına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında gerçekleşen, büyükşehir ve il belediye başkanlarının bir araya geldiği istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Yerel...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin