25.05.2022

HABER ÖZETI

  • Finike'de muhtarlar ile bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi olarak Finike'ye Cumhuriyet Meydanı yapacaklarını söyledi.

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike'nin yıllardır çözülemeyen kanalizasyon sorununu çözecek Finike Kanalizasyon Şebeke Hattı projesinde alt yapı çalışmasına başladı.

  • Başkan Böcek, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ile birlikte Finike Portakal bahçelerini gezdi.

  • Biz birlikte yaparız diyerek azim ve kararlılıkla hizmetlerimize, hiçbir ayrım yapmadan devam edeceğiz dedi.

27/01/22 16:19

Başkan Böcek: “Finike’nin çözülemeyen kanalizasyon sorununu ortadan kaldırıyoruz”

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike'nin yıllardır çözülemeyen kanalizasyon sorununu çözecek "Finike Kanalizasyon Şebeke Hattı" projesinde alt yapı çalışmasına başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, projeyle Finike'nin kanalizasyon sorununu ortadan kaldıracaklarını...

Istanbulhaber ·

Başkan Böcek: “Finike’ye yakışır Cumhuriyet Meydanı yapacağız”

Finike'de muhtarlar ile bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi olarak Finike'ye Cumhuriyet Meydanı yapacaklarını söyledi. Finike'de temaslarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilk olarak Finike...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin