29.09.2020

HABER ÖZETI

  • Resmi başkanlık konutundan yapılan canlı yayına katılan Başkan Aktaş, korona virüse karşı Bursa'da gerçekleştirilen faaliyetler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

  • Bakanlığın evde kal çağrısına uyan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesaplarından aynı anda yapılan canlı yayında Bursalıların sorularını yanıtladı.

  • Başta Cumhurbaşkanlığımız olmak üzere yetkili makamlardan bize iletilen talimatları tam olarak yerine getirmek için büyük çaba sarf ediyoruz dedi.

  • Virüsle amansız mücadele Başkan Aktaş, yazılı ve görsel basın ile internet ve sosyal medya üzerinden koronavirüsle ilgili bilgilendirmeler ile uyarıların sürekli yaptıklarını dile getirdi.

26/03/20 00:07

Başkan Aktaş moral verdi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "evde kal" çağrısına uyarak sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlarla buluşarak soruları cevapladı. Resmi başkanlık konutundan yapılan canlı yayına katılan Başkan Aktaş, korona virüse karşı Bursa'da gerçekleştirilen faaliyetler...

Istanbulhaber ·

Büyükşehir’den 7/24 koronavirüs mesaisi

Sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayına katılan ve vatandaşların sorularını cevaplayan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsünden (koronavirüs) Bursalıları korumak için Büyükşehir Belediyesi olarak 7 gün 24 saat mesai...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin