19.01.2021

  • Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, en çağdaş normlarda konforlu ve güvenli yollar yaptıklarını belirterek, sürücülerin yapılan konforlu yollarda hız limitine uymaları noktasında çağrıda bulundu.

  • Kocasinan, Yavuzselim ve Ahievran Mahallelerini birbirine bağlayan ve bu mahalleleri Sivas Bulvarına bağlayan yol çalışmalarını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, ulaşıma yeni bir soluk kazandırdıklarını ifade etti.

  • Kocasinan Belediyesi olarak bu noktada her yıl planladığımız programlar dahilinde gerek mahallelerin içerisindeki ana ulaşım yolları gerek ara yollarımızla ilçenin her tarafından yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

  • Başkan Çolakbayrakdar, Yol medeniyettir anlayışı ile bütün mahallelerde yeni yollar yaparak ve mevcut yolları yenileyerek, ulaşımı daha konforlu hale getiriyoruz.diyerek sözlerini noktaladı.

26/11/20 11:17

Başkan Çolakbayrakdar: "En çağdaş normlarda konforlu ve güvenli yollar yapıyoruz"

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, en çağdaş normlarda konforlu ve güvenli yollar yaptıklarını belirterek, sürücülerin yapılan konforlu yollarda hız limitine uymaları noktasında çağrıda bulundu. Kocasinan, Yavuzselim ve Ahievran Mahallelerini birbirine bağlayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin