19.01.2021

  • İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği Koronavirüs Denetimleri konulu genelge kapsamında denetimlere aralıksız devam eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu seferde Erciyesevler ve Sahabiye Mahallesi'nin pazar yerlerini denetledi.

  • Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ile birlikte sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek pazar tezgahlarını tek tek dolaşıp, Hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, Kurallara uyalım, tedbirleri elden bırakmayalım uyarısında bulundu.

  • Pazar yerlerimizde Kocasinan Belediyemiz tarafından en üst seviyede önlemler alınmış durumdadır ve Emniyet Müdürlüğümüz tarafından da gerekli denetimler yapılmaktadır.

  • Esnaflar ise yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar'a teşekkür ederek, Başkanımız Sayın Ahmet Çolakbayrakdar, bizlere her zaman destek oluyor ve hassasiyetleri bizleri çok memnun ediyor.diye konuştu.

26/11/20 15:05

Başkan Çolakbayrakdar’dan pazarda korona virüs uyarısı

İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelge kapsamında denetimlere aralıksız devam eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu seferde Erciyesevler ve Sahabiye Mahallesi'nin pazar yerlerini denetledi. Vatandaş ve esnaflarla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin