30.06.2022

HABER ÖZETI

  • Çalışmaları kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ulaşıma yeni bir soluk kazandırmanın yanı sıra çevre düzenlemesi ve park yapımıyla bölgenin değerine değer katacaklarını söyledi.

  • Yoğun trafiğin olduğu bölge olan burada, Bağdat Caddesi'nden Ali İhsan Alçı ile Bekir Yıldız Bulvarı'na bağlantıları sağlayacak olan etaplar tamamlanacak.

  • Kentsel dönüşümle hızlanan inşaat çalışmaları, trafik yoğunluğunu artırdı ve vatandaşların konutlarına oturmasıyla birlikte buranın yapılması zaruri oldu.

  • Yapılan hizmetlerle ilçe sakinlerinin yaşam kalitesinin daha da yükselmesini sağlayacaklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, incelemelerinin ardından vatandaşlarla bir araya gelerek, taleplerini dinledi.

12/05/22 15:15

Başkan Çolakbayrakdar özel çocukların sergisini açtı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, engelli çocukların el emeği göz nuru eserlerinin yer aldığı serginin açılışını gerçekleştirdi. Sergi açılışına; Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyd Özdemir,...

Istanbulhaber ·

Başkan Çolakbayrakdar: "Yenidoğan’ın değerine değer katıyoruz"

Kocasinan Belediyesi, Bağdat Caddesi'nden Ali İhsan Alçı Bulvarı ile Bekir Yıldız Bulvarı'na bağlantı sağlayacak yeni bir ulaşım aksı kazandırıyor. Çalışmaları kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ulaşıma yeni bir soluk kazandırmanın yanı sıra çevre...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin