10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Skandal savunma: Rızası dışında bir şey yapmadım Başhekim A.Ç.hakkında Kırklareli 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde nitelikli cinsel saldırı suçundan dava açıldı.

  • Hapı içtikten sonra kontrolünü kaybeden kadın, başhekim tarafından odadaki sedyenin üzerine yatırılmasının ardından, başhekimin odanın kapılarını kilitleyip kendisinin kıyafetlerini çıkarmaya başladığını öne sürdü.

  • Yaşadığı dehşet verici olayın ardından ikamet ettiği şehir olan Edirne'de psikoloğa giden kadın doktor, başhekim hakkında şikayetçi olmaya karar verdi.

  • Kullandığı hap ve içki nedeniyle zayıf düştüğünü ve başhekime karşı koyamadığını anlatan kadın doktor, kendisine cinsel saldırıda bulunulduğunu iddia etti.

24/06/22 15:07

Başhekim odasında cinsel saldırı iddiası: Cezada indirim, sonrası tahliye

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde cinsel saldırı iddiasıyla yargılanan başhekim, tahliye edildi. İlçedeki özel bir hastanede çalışan yabancı uyruklu kadın E.V, çalıştığı hastanenin başhekimi A.Ç. tarafından cinsel saldırıya uğradığını iddia etti. Başhekim A.Ç bir nöbet...

Istanbulhaber ·

Kadın doktora tuzak kuran ve 15 yıl hapis cezasına çarptırılan başhekim tahliye edildi

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesindeki özel bir hastanede kadın doktora iğrenç tuzak kurup "tecavüz dehşetini" yaşattığı iddiasıyla 15 yıl hapis cezasına çarptırılan sanık başhekim, daha sonra "derhal salıverilmesi" kararıyla tahliye edildi. Edirne'de yaşayan ancak Kırklareli'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin