23.01.2020

  • Ardından Vali Ömer Seymenoğlu, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ahmet Tural ve beraberindekiler Kaymakkapı Meydanında Ahilik Haftası dolayısıyla hazırlanan lokma dağıtımına katıldılar.

  • Belediye Başkanımıza bugünkü Ahilik Haftası Kutlaması etkinlikleri çerçevesinde bizleri kabul etmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  • Ispartalı esnafın ticaretine dışarıdan gelerek vergi vermeden, nafakasına, ekmeğine el koymak, ticaret yapmak isteyen kişilere kesinlikle izin vermeyeceklerinin altını çizen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Önceliğimiz Isparta'nın esnafıdır.

  • Şehirdeki esnaf ve sanatkar sayıları hakkında da bilgiler veren Tural, İlimizde 13 bin 591 işyeri, 12 bin 580 esnafımız bulunuyor.

16/09/19 17:23

Başdeğirmen: “Önceliğimiz Isparta’nın esnafıdır, ticaret adamıdır”

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Ahilik Haftası Kutlama Etkinlikleri kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ahmet Tural ve oda başkanları ile yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Başkan Başdeğirmen, ziyarette önemli mesajlar verdi. Başdeğirmen,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin