08.08.2022

  • Öğrencileri bu zorlu süreçte yalnız bırakmayan Başakşehir Belediyesi, tercih yapacak öğrenciler ile ilçe genelinde bulunan liselerin temsilcilerini Lise Tercih Fest'de bir araya getirdi.

  • Stant ziyaretlerinde okul yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Kartoğlu, Lise öğrencilerimiz için belediyemizde staj imkânı sunuyor, işbirliği yaptığımız yayın kuruluşları ve firmalara yönlendirme yapıyoruz.

  • Öğrencilerimizin kendi mesleklerini daha da pekiştirmesi için; grafik tasarım, YouTube, yeni medya, dublaj, sinema, radyo gibi birçok alanda akademiler açtık.

  • Öğrencilerle yakından ilgilenen rehber öğretmenler, hem kendi okullarını tanıtma fırsatı yakaladı hem de öğrencilere doğru adımlar atmalarına yönelik bilgiler verdi.

07/06/22 21:35

Başakşehir’de LGS tercih heyecanı

Başakşehir Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi'ne giren öğrencileri ilçedeki lise temsilcileri ile bir araya getirdi. Başakşehir Kent Meydanı'na kurulan "Lise Tercih Fest" çadırlarına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Başakşehir Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin