20.08.2019

HABER ÖZETI

  • Oyuncu Deniz Çakır, bir AVM'de türbanlı kadınlara hakaret ettiği iddiaları sonrası Akit tarafından hedef gösterilmiş, ardından da jet hızıylaÇakır hakkında soruşturma başlatılmıştı.

  • Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Çakır'ın adını anmadan Bu ülkenin başörtülü hanımlarına 'Suudi Arabistan'a gidin demek faşistliğin en sefil halidir demişti.

  • Çakırsoruşturma kararı sonrası yaptığı açıklamada yaşanaları aktarmış, üzerime atılmak istenen işlenmemiş bir suçtur ve utanç vericidir demişti.

  • BAŞÖRTÜLÜ ÇIKLAMA İddialarla ilgili bir açıklama da hakaret iddiasıyla suç duyurusunda bulunan başörtülü kadınların avukatından geldi.

09/01/19 13:38

Başörtülü kadınların avukatı: Çok daha fazlası var

İstanbul'daki bir alışveriş merkezinde bulunan mekanda oturan, bir kısmı başörtülü 7 kadın, oyuncu Deniz Çakır'ın kendilerine hakaret içeren söylemlerde bulunduğu iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken,...

Karar ·

Başörtülü kadınların avukatı: Çok daha fazlası var

Karar

Önce Erdoğan hedef aldı, sonra avukatı: Hedefte Deniz Çakır var

Oyuncu Deniz Çakır, bir AVM'de türbanlı kadınlara hakaret ettiği iddiaları sonrası Akit tarafından hedef gösterilmiş, ardından da jet hızıyla Çakır hakkında soruşturma başlatılmıştı. Çakır soruşturma kararı sonrası yaptığı açıklamada yaşanaları aktarmış, "üzerime atılmak...

soL Haber ·

Önce Erdoğan hedef aldı, sonra avukatı: Hedefte Deniz Çakır var

soL Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin