23.03.2019

HABER ÖZETI

  • Geleceğin yazar adayı minikler, henüz baskıya girmemiş olan öykülerinden birer nüshayı Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'ya hediye etti.

  • Drama ve Öykü Yazarlığı hocası Songül Bozacı'nın verdiği derslerde öğrenciler, eğlenerek, paylaşarak, düşünerek, hayal ederek, gözlemleyerek öykü yazmayı öğrendi.

  • Bunun yanında eser okumayı ve birlikte çalışmayı da öğrendi.Etkinliğin son dersi Anafartalar İlkokulu’nda öğretmen ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

  • sınıf öğrencileri son derste kurs boyunca yazdıklarını okuyarak emeklerini sergiledi.

11/01/19 11:12

Bağcılarlı minikler yazarlık yolunda ilk adımı attılar

Bağcılar'da düzenlenen Çocuktan Al Öyküyü Yazarlık Atölyesi'nde iki ay eğitim gören 4. sınıf öğrencileri son derste kurs boyunca yazdıklarını okuyarak emeklerini sergiledi. Geleceğin yazar adayı minikler, henüz baskıya girmemiş olan öykülerinden birer nüshayı Bağcılar Belediye...

Istanbulhaber ·

Bağcılarlı minikler yazarlık yolunda ilk adımı attılar

sınıf öğrencileri son derste kurs boyunca yazdıklarını okuyarak emeklerini sergiledi. Geleceğin yazar adayı minikler, henüz baskıya girmemiş olan öykülerinden birer nüshayı Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’ya hediye etti.Hayal gücüne ve kalemine güvenen Anafartalar...

Karar ·

Bağcılarlı minikler yazarlık yolunda ilk adımı attılar

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin