17.05.2022

  • Bagbi, 7/24 vatandaş sorularını cevaplamasının yanı sıra Arsa Rayiç Bedeli Sorgulama, İmar Durumu Sorgulama, Nöbetçi Eczane, Etkinlik Sorgulama, Çöp Toplama Bilgisi Sorgulama servislerine de anlık cevap veriyor.

  • Yapay zeka teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz Vatandaşların kesintisiz hizmet alması amacıyla Bagbi'yi devreye soktuklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Dijitalleşme her geçen gün farklı bir boyuta evriliyor.

  • Bagbi ismi verilen sanal asistan, test ve pilot uygulama süreçlerinin ardından Bağcılar Belediyesi kurumsal internet sitesi olan üzerinden hizmet vermeye başladı.

  • Yapay zeka destekli tahmin ve öneri yeteneği ile yüzde 75 üzerinde başarı yakalayan uygulamanın geri bildirimlerle beslenerek başarı oranını ileriye taşıması bekleniyor.

23/01/22 10:45

Bağcılar’da sanal asistan Bagbi, hizmete başladı

Bağcılar Belediyesi, vatandaşların hayatını kolaylaştıracak yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Belediyenin internet sitesinde yeni sanal asistan Bagbi, hizmet vermeye başladı. 400'e yakın konuda vatandaşların sorularını cevaplayacak olan Bagbi, imar durumundan etkinlik...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin