11.07.2020

HABER ÖZETI

  • Bağcılar'da 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bu yıl göreve başlayan sözleşmeli aday öğretmenler onuruna yemek verildi.

  • Programın özel konuğu olan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Bizler öğretmenler olarak Milli Eğitim Bakanlığı'nın hayata hazır, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirme stratejisiyle çalışıyoruz.

  • Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aday öğretmenler onuruna verilen yemeğe ilçe yöneticileri de iştirak etti.

  • Öğretmenlerin toplumun önderi olduğunu dile getiren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da, Bağcılarımızın daha güzel seviyeye ulaşmasında çok değerli emeklerinizin olacağına inanıyorum.

22/11/19 12:58

Bağcılar Belediyesi ilçedeki sözleşmeli öğretmenler onuruna yemek verdi

İSTANBUL (AA) - Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağcılar Belediyesi sözleşmeli aday öğretmenler onuruna 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yemek düzenledi. Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'ndaki programa İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Bağcılar Belediye...

Memleket ·

Bağcılar Belediyesi ilçedeki sözleşmeli öğretmenler onuruna yemek verdi

Memleket

Bağcılar’da aday öğretmenlere onur yemeği

Bağcılar'da 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bu yıl göreve başlayan sözleşmeli aday öğretmenler onuruna yemek verildi. Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağcılar Belediyesi tarafından yemekli bir program düzenlendi. Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aday...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin