17.05.2022

HABER ÖZETI

  • Büyükşehir Belediyesi tarafından yerleştirilen aktarma durağının çevre düzenlemesi ve durağa giden yolun asfalt çalışmaları Talas Belediyesi tarafından tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım konusundaki projeleri, şehrin konforuna ve güvenliğine katkı sağlamaya devam ediyor.

  • Atatürk Bulvarı üzerinde Dedeoğlu Camii yanında oluşturulan kapalı durak sayesinde, özelikle kırsal mahallelere gidecek vatandaşların bekleme süreci daha konforlu hale getiriliyor.

  • Durakların özellikleri hakkında bilgiler veren Başkan Büyükkılıç, Duraklarımız tamamen kapalı duraklardır.

17/01/22 15:43

Büyükşehirden son teknolojik özel duraklar

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, daha konforlu ve daha güvenli ulaşım için toplu taşıma araçlarını bekleyen yolculara özel çok fonksiyonlu kapalı durakları hayata geçirdiklerini ifade etti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım konusundaki projeleri,...

Istanbulhaber ·

Talas’ta kırsal aktarması için özel durak

Talas Belediyesi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile kırsal mahallelere giden vatandaşlar için kapalı aktarma durağı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi tarafından yerleştirilen aktarma durağının çevre düzenlemesi ve durağa giden yolun asfalt çalışmaları Talas Belediyesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin