16.01.2019

HABER ÖZETI

  • afranbolu Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel ramazan etkinliklerine tüm vatandaşları davet eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr.

  • Fatih Ürkmezer: “Ramazan ayı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, yardımlaşma, mutluluk, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir aydır”dedi.

  • İlahi dinletilerin ağırlıkta olduğu programlarda iftar buluşmaları, ikram ve mevlid programı da takvim içerisinde yer alıyor.

  • Alanımızda konserler, tiyatro oyunları, çocuklara yönelik gösteriler, söyleşiler, Kur'an- ı Kerim Tilaveti, Hacivat Karagöz oyunları var.

16/05/18 17:47

Büyükşehir Ramazan ayına özel etkinliklerle devam edecek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı etkinlik takvimini belirledi. Vatandaşlara Ramazan ayının maneviyatını yaşatacak programlar düzenleyecek olan Büyükşehir Belediyesi, kuracağı kardeşlik sofraları ile kent merkezinin yanı sıra 13 ilçenin tümünde vatandaşları aynı...

Istanbulhaber ·

Büyükşehir Ramazan ayına özel etkinliklerle devam edecek

Istanbulhaber

Karabük'te geleneksel ramazan etkinlikleri başlıyor

Safranbolu Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen etkinlikler, Aşığı Tokatlı SAKEM de verilecek iftar yemeği sonrası Misak-i Milli Demokrasi Meydanında Murat Belet’in İlahi Konseriyle başlayacak. HER AKŞAM FARKLI BİR ETKİNLİK Ramazan ayı süresince her...

En Son Haber ·

Karabük'te geleneksel ramazan etkinlikleri başlıyor

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin