14.07.2020

  • Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların virüse karşı korunabilmeleri amacıyla hazırlanan hijyen setlerinin dağıtımını sürdürürken, halkı bu süreçte de bilgilendirmeyi ihmal etmiyor.

  • Aynı hassasiyetin salgından sonraki yeni normalleşme döneminde de gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Sekmen, bu doğrultuda hazırladıkları hijyen setlerini vatandaşların istifadesine sunmaya devam ettiklerini dile getirdi.

  • Devletimizin aldığı tedbirlere ilaveten halkımız da bireysel korunmaya büyük özen gösterdi ve süreci ciddiyetle yönetti dedi.

  • İçerisinde dezenfektandan kolonyaya, maskeden ıslak mendile varıncaya kadar bireysel korunmayı sağlayacak temizlik ürünlerinin bulunduğu hijyen setlerini vatandaşlara dağıtan ekipler, sık sık sosyal mesafe ve maske hatırlatmasında da bulunuyor.

02/06/20 17:28

Büyükşehir’den vatandaşlara hijyen seti

Covid-19 salgınıyla mücadelede yeni normale geçiş süreci devam ederken, Erzurum Büyükşehir Belediyesi de, tedbiri elden bırakmıyor. Türkiye'de pozitif vaka sayısı her geçen gerilerken, virüsün etkisini henüz kaybetmemiş olması sebebiyle hayati önem taşıyan bireysel korunma...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin