17.04.2021

  • Antalya Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) hijyen ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde 1 Mart itibariyle faaliyetlerine yeniden başlıyor.

  • Kepez, Konyaaltı, Varsak, Serik, Manavgat, Kumluca, Elmalı ASFİM, 1 Mart tarihinden itibaren vatandaşların kullanımına açılıyor.

  • Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgını tedbirleri kapsamında kapatılan ASFİM merkezlerini kontrollü bir şekilde açarak, vatandaşları sağlıklı ve hareketli yaşamla buluşturmaya hazırlanıyor.

  • ASFİM'de Covid-19 önlemi kapsamında sadece fitness kursu açılacak Gerekli önlemler alındı ASFİM'lerde Covid-19 önlemleri kapsamında spor yapacak vatandaşların sağlığı için gerekli tedbirler alındı.

22/02/21 12:20

Büyükşehir ASFİM’de yeniden spor zamanı

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) hijyen ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde 1 Mart itibariyle faaliyetlerine yeniden başlıyor. Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgını tedbirleri kapsamında kapatılan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin