26.09.2020

  • Van YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Merkezi Kadın Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı tarafından Van YYÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Başkanlığına (BAP) sunulan proje kapsamında bölgenin ilk Laparoskopik Simülasyon Odası oluşturuldu.

  • Cerrahların laparaskopik (kapalı yöntem) ameliyatlar öncesinde el becerilerini geliştirmeleri amacıyla kurulan odanın açılışına katılan Van YYÜ Rektörü Prof.

  • Ben bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Laparoskopik Simülasyon Odasının üniversitemize ve hastanemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

  • Hanım Güler Şahin de bölgede çalışan uzmanların da becerilerini arttırabilmeleri amacıyla hastanelerine gelebileceklerini ifade ederek, Bizler her anlamda onlara destek olmak için hazırız dedi.

18/10/19 23:40

Bölgenin ilk ‘Laparoskopik Simülasyon Odası’ Van YYÜ’de açıldı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezinde oluşturulan bölgenin ilk "Laparoskopik Simülasyon Odası" hizmete açıldı. Van YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Merkezi Kadın Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı tarafından Van YYÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Başkanlığına...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin