08.04.2020

HABER ÖZETI

  • Ancak yapılan görüşmenin ardından muhabirimizin sorularını cevaplayan ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Ayvalık halkının içi ferah olsun.

  • Bizler Ayvalık halkı olarak Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ihale yolu ile kiraya vermesine baştan beri karşı çıkıyor itiraz ediyoruz.

  • Sonucun Ayvalık'a güzellikler getireceğinden eminim ifadelerini kullanarak, yaptıkları görüşmenin alt yapısını hazırlayan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür etti.

  • Ancak bakanlığın ihaleyi erteleme kararının yeterli olmadığını düşünen halk, ihalenin tamamen iptal edilinceye kadar mücadeleyi sürdüreceklerinin mesajlarını verdi.

11/02/20 16:23

Ayvalık Tabiat Parkı için yeni bir umut doğdu

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Türkiye'nin en büyük yüzölçümlü doğal sit alanı olan Ayvalık Adaları Tabiat Parkı'na günübirlik konaklama tesislerinin yapılabilmesine ilişkin ihaleye ilçe sakinlerinin karşı çıkmasının ardından ATO, AK Parti ve MHP devreye girdi. Ayvalık...

Istanbulhaber ·

Ayvalık tek yumruk olunca ihale ertelendi

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, Türkiye'nin en büyük yüzölçümlü doğal sit alanı olarak kabul edilen Ayvalık Adaları Tabiat Parkı sınırları içindeki koylar ve mesire alanlarını günübirlik ihale ile kiraya vermek istemesine karşı çıkan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin