06.03.2021

HABER ÖZETI

  • Sakarya'nın Serdivan ilçesinde jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 833,75 gram kubar esrar ele geçirilirken, bir şüpheli gözaltına alındı.

  • Yapılan aramaya Serdivan İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı asayiş timleri ile birlikte Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Narkotik ve köpek timi de katıldı.

  • Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen malzemelere el konularak, şüpheliler hakkında adli tahkikata başlanıldığı öğrenildi.

15/01/21 11:12

Ayvalık’ta jandarmadan uyuşturucu kullanıcılarına şok operasyon

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde jandarma uyuşturucu kullananları gözaltına aldı. İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki ekiplerin uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik gerçekleştirdikleri istihbari çalışmaları sonucunda, ilçede uyuşturucu madde kullandıkları belirlenen;...

Istanbulhaber ·

Sakarya’da uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 833,75 gram kubar esrar ele geçirilirken, bir şüpheli gözaltına alındı. Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, şehirde uyuşturucu ve uyuşturucu satıcılarına geçit vermiyor....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin