09.03.2021

  • Aydemir İlçe Çalışmalarını Sürdürdü AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Erzurum alan çalışmalarını Oltu, Tortum, Uzundere, Aziziye ve kent merkezinde sürdürdü.

  • Oltu'da gerçekleştirilen AK Parti ilçe Yönetim Kurulu toplantısına katılan Milletvekili Aydemir, Oltu ve hinterlandındaki yatırım çalışmaları hakkında bilgi aldı, 2021 yılı yatırım programı içeriğini paylaştı.

  • Uzundere AK Parti Teşkilatında partililerle buluşan Milletvekili Aydemir, Cumhur ittifakı dayanışma ruhuna dikkat çekerek, Önce Vatan, Önce Türkiye hassasiyetini paylaşan herkese müteşekkir olduklarını beyan etti.

  • Nitekim Dadaşlar bu noktada kendilerine has vefa yaklaşımıyla başarının mimarı Sayın Cumhurbaşkanımıza dualarıyla destek olmaktadır yorumunu yaptı.

17/01/21 11:03

Aydemir 2021 Erzurum yatırım programını paylaştı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "İman varsa imkan da vardır" hakikatinin salgın sürecinde bir kez daha kaydedildiğine dikkat çekerek, zorunlu kısıtlamalar, baş gösteren sosyal ve ekonomik sorunlara rağmen Erzurum'da yatırım ortamı performansında yükselişin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin