13.07.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Aydınlı kooperatif ve kadın girişimciler, Türkiye Kooperatifler Fuarına hazırlanıyor - Ekonomi Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Katılımın oldukça yüksek olacağı Fuar'da çeşitli illerden 160'tan fazla başarılı kooperatif ve kooperatif üst kuruluşu ürünlerini ve hizmetlerini tanıtacak.

  • Türkiye Kooperatifler Fuarı ile kazanılan vizyon sayesinde kooperatiflerin üretim kapasitelerinde ve ticaret hacimlerinde artış sağlaması, kooperatiflerin ihracatta da pay sahibi olması amaçlanıyor.

  • Kooperatifler, fuar boyunca Türkiye'nin önde gelen e-ticaret temsilcileri ile ikili görüşmeler yaparak ürünlerini modern çağın ticaret ağında pazarlama imkanlarını değerlendirecek.

21/11/19 13:45

Aydınlı kooperatif ve kadın girişimciler, Türkiye Kooperatifler Fuarına hazırlanıyor

Şu an buradasınız: Aydınlı kooperatif ve kadın girişimciler, Türkiye Kooperatifler Fuarına hazırlanıyor - Ekonomi Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Aydınlı kooperatif ve kadın girişimciler, Türkiye Kooperatifler Fuarına hazırlanıyor

Aydın, kadın girişimi ve tarımsal üretim-incir kooperatifleriyle, Ticaret Bakanlığı'nın Ankara'da düzenleyeceği Türkiye Kooperatifler Fuarı'na çıkartma yapmaya hazırlanıyor. Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye Kooperatifler Fuarı "Küresel...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin