14.07.2020

HABER ÖZETI

  • Korona virüs salgınından korunmak amacıyla Mart ayında kapatılması kararlaştırılan camilerin 29 Mayıs'ta ibadete açılacağının açıklanması ile birlikte Kartal Belediyesi ilçede bulunan camileri dezenfekte etmeye başladı.

  • İlçe Müftülüğü adına yapılan açıklamada da Nazilli Merkez Koca Cami'de başlayan dezenfekte işlemlerinin ilçedeki tüm camilerde de uygulanacağı belirtildi.

  • Bu süreç içerisinde Aydın Büyükşehir Belediyemize, Nazilli Belediyemize çok teşekkür ediyorum.

  • Arife günü başlayan çalışmalarda 5 ekip, müftülük tarafından bildirilen 85 cami ve kuran kursu binasını detaylı bir şekilde ilaçladı.

24/05/20 16:00

Aydın Büyükşehir Belediyesi camileri dezenfekte ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 29 Mayıs'ta ibadete açılacak olan ildeki tüm camilerde dezenfekte işlemi başlattı. Korona virüs ile mücadelede normalleşme dönemine girilmeye başlamasıyla birlikte ibadethanelerin dezenfekte işlemlerine de başlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi,...

Istanbulhaber ·

Kartal Belediyesinden 29 Mayıs’ta açılacak camilerde dezenfekte çalışması

Korona virüs salgınından korunmak amacıyla Mart ayında kapatılması kararlaştırılan camilerin 29 Mayıs'ta ibadete açılacağının açıklanması ile birlikte Kartal Belediyesi ilçede bulunan camileri dezenfekte etmeye başladı. Kartal'da, korona virüs ile mücadele kapsamında temizlik,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin