27.05.2020

HABER ÖZETI

  • Bugün saat 18:00 civarında çeşitli basın organlarında yapılan ve Kayseri İŞKUR Binası 40 Personel ile Karantinaya Alındı!başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır.

  • Test sonucu pozitif çıkan 4 kişi yine İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerince denetim ve kontrol altına alınarak gerekli işlemler başlatılmıştır.

  • Bununla birlikte test yapılan diğer kurum çalışanlarının sonuçları ise negatif çıkmıştır.

  • Vatandaşlarımızın hem kendi sağlıkları, hem de toplum sağlığını tehlikeye atmamaları açısından bu kanalları kullanmaları büyük önem taşımaktadır.

08/04/20 21:53

Ayşe Ak’tan ’Karantina’ açıklaması

İŞ-KUR İl Müdürü Ayşe Ak, yaptığı açıklamada müdürlüğün karantinaya alındığına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. İŞ-KUR İl Müdürü Ayşe Ak, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "İl Müdürlüğümüzde rutin iş ve işlemlerimiz yürütülmekte iken 08.04.2020 tarihinde...

Istanbulhaber ·

'İŞ-KUR İl Müdürü karantinaya alındı' iddiası yalanlandı

İŞ-KUR İl Müdürü Ayşe Ak, yaptığı açıklamada müdürlüğün karantinaya alındığına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. İŞ-KUR İl Müdürü Ayşe Ak, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "İl Müdürlüğümüzde rutin iş ve işlemlerimiz yürütülmekte iken 08.04.2020...

Memurlar ·

'İŞ-KUR İl Müdürü karantinaya alındı' iddiası yalanlandı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin