05.08.2020

HABER ÖZETI

  • Bir alışveriş merkezindeki sergide, Avustralya'da yaşamaya başladıktan sonra çeşitli alanlarda elde ettikleri başarılarla toplumun saygısını kazanan Türklerin yaşamlarının anlatıldığı fotoğraflar yer alıyor.

  • Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Marc Innes-Brown da Yozgat'a ilk defa geldiğini ve büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

  • Açılışa, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt, Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.

  • Avustralya'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza ve Avustralyalılara selam ve saygılarımı iletiyorum.dedi.

21/10/19 19:54

Avustralyalı Türklerden Yozgat'ta "Kimlik" sergisi

YOZGAT (AA) - Avustralya'ya Türkiye'den göçün 51'inci yılını geride bırakan Türklerin, ülkedeki hayatlarının anlatıldığı "Kimlik" adlı fotoğraf sergisi Yozgat'ta açıldı. Bir alışveriş merkezindeki sergide, Avustralya'da yaşamaya başladıktan sonra çeşitli alanlarda elde...

Memleket ·

Avustralyalı Türklerden Yozgat'ta "Kimlik" sergisi

Memleket

Yozgat’ta "Avustralya’da Türk Kimliğinin ifadeleri" sergisi açıldı

Yozgat'ta, Avustralya'da yaşamaya başladıktan sonra çeşitli alanlarda elde ettikleri başarılarla toplumun saygısını kazanan Türklerin hayatlarının anlatıldığı "Avustralya'da Türk Kimliğinin İfadeleri" sergisi için açılış töreni düzenlendi. Bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin