10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Erkek flörede ise finalde karşılaşan İtalyan sporcular Daniele Garozzo altın, Tommaso Marini gümüş; Fransız Maximilien Chastanet ve İtalyan Giorgio Avola bronz madalya elde etti.

  • Avrupa'nın en iyi eskrimcilerinin buluştuğu Büyükler Avrupa Eskrim Şampiyonası, Antalya Spor Salonu'nda heyecan dolu müsabakalara şahit oluyor.

  • Erkekler flörede ise Martino Minuto 41., Alp Eyüpoğlu 65., Alp Tuna Korkmaz 67. ve Batuhan Mazlumoğlu 68. sıranın sahibi oldu.

  • Damlanur Sönmüş 29., Aleyna Ertürk 59. ve Yağmur Sönmüş organizasyonu 73.sırada tamamladı.

18/06/22 23:22

Avrupa Eskrim Şampiyonası’nda ikinci gün sona erdi

Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Büyükler Avrupa Eskrim Şampiyonası'nın ikinci gününde Antalya Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar sonucu kadınlar epe ve erkekler flöre kategorilerinde madalyalar sahiplerini buldu. Flöre, kılıç ve epe branşlarında 437 eskrimcinin...

Istanbulhaber ·

Avrupa Eskrim Şampiyonası Antalya’da, heyecan dolu müsabakalarla devam ediyor

Türkiye'nin ev sahipliğinde Antalya'da düzenlenen "Büyükler Avrupa Eskrim Şampiyonası', hız kesmeden devam ediyor. 37 ülkeden toplam 437 sporcunun kürsü mücadelesi verdiği şampiyonada Türkiye'yi, 24 ay-yıldızlı eskrimci temsil ediyor. Avrupa'nın en iyi eskrimcilerinin buluştuğu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin