14.04.2021

  • Kontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla İçişleri Bakanlığı genelgesiyle oluşturulan İl Salgın Denetim Merkezleri (İLSEM) de harekete geçti.

  • Bu kapsamda Ankara Ticaret Odası Meslek Komitesi ve çalışanlarından oluşan 75 kişilik ekip, Altındağ ilçesinde ATO üyesi işletmelere yönelik rehberlik çalışması gerçekleştirdi.

  • Oda Denetim Ekibi, ATO tarafından hazırlanan Lokanta, kafe, restoran ve benzeri yerlerde uyulması gereken kurallar ile işletmelerin ön cephelerine asmaları gereken işyeri kapasitesini içeren afişleri de dağıttı.

  • Salgında Ankara rakamlarının yükselmesi durumunda bunun faturasının yeme-içme sektörüne mal edilmemesi için işletmelerimizin kuralların tamamına uyması gerekiyor.

04/03/21 15:13

ATO’dan yeni normalleşme sürecinde üyelerine rehberlik çalışması

Ankara Ticaret Odası (ATO) Meslek Komite ve Meclis üyeleri ile çalışanlarından oluşan "Oda Denetim Ekibi", ATO üyesi işletmelere alınması gereken tedbirler konusunda rehberlik yapıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hafta başında illerin risk grubuna göre sınıflandırıldığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin