08.04.2020

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Erasmus Plus Programı kapsamında Gençler Arasında Akran Arabuluculuğu Projesi ile yurt dışından gelen öğrencilerle bir araya geldi.

  • Ankara'nın tarihi, kültürel ve turistik potansiyeline de dikkati çeken Baran, ATO olarak yürüttükleri çalışmaları öğrencilerle paylaştı.

  • Ahiliğin bugünkü temsilcileri olarak bizler de üyelerimizin sorunlarında istişare ve arabuluculuk kültürünü uygulama ve yayma gayretindeyiz diye konuştu.

  • Baran gençler arasında yaşanabilecek, çözüm gerektiren konularda arabuluculuğun kullanılması ve bunun bir kültür olarak yerleştirilmesinin önemini vurguladı.

08/02/20 11:58

ATO Başkanı Baran yabancı öğrencilerle buluştu

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Erasmus Plus Programı kapsamında "Gençler Arasında Akran Arabuluculuğu Projesi" ile yurt dışından gelen öğrencilerle bir araya geldi. ATO'dan yapılan açıklamaya göre, Baran, Türkiye Ulusal Ajansı...

Memleket ·

ATO Başkanı Baran yabancı öğrencilerle buluştu

Memleket

ATO Başkanı Baran yabancı öğrencilerle bir araya geldi

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından uygulanan Erasmus Plus Programı kapsamında HERDEM Toplumsal ve Kültürel Değerleri Yaşatma Derneği'nin uygulayıcısı olduğu "Gençler Arasında Akran Arabuluculuğu" projesi ile Almanya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin