20.09.2020

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe'de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken, son olarak ise Kosova Milli Takımı'nda skor ve asist katkısı yapan Vedat Muriqi, Avrupa kulüplerinin de radarına girdi.

  • Londra ekibinin yöneticileri Vedat için bir rapor hazırlarken La Liga ekiplerinden Atletico Madrid'in de bu transfer için harekete geçtiği iddia edildi.

  • BİRÇOK AVRUPA KULÜBÜNÜN RADARINDA Son dönem yaptıkları yakından takip edilen golcü futbolcu için Tottenham, milli maça temsilci göndermişti.

12/09/19 10:59

Atletico Madrid, Muriç'i izlemeye geliyor

Vedat Muriqi'nin müthiş performansı Avrupa'nın dev kulüplerinin de dikkatini çekiyor. Öyle ki Vedat Muriqi'nin talipleri her geçen gün artıyor. Fenerbahçe'de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken, son olarak ise Kosova Milli Takımı'nda skor ve asist katkısı...

Kral Spor ·

Atletico Madrid, Muriç'i izlemeye geliyor

Kral Spor

Ve yılın transfer bombası! Fenerbahçe'ye Vedat Muriqi sürprizi...

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken, son olarak ise Kosova Milli Takımı'nda skor ve asist katkısı yapan Vedat Muriqi, Avrupa kulüplerinin de radarına girdi. Simeone istedi, Atletico devreye giriyor Son dönem yaptıkları yakından takip edilen...

Türkiye Gazetesi ·

Ve yılın transfer bombası! Fenerbahçe'ye Vedat Muriqi sürprizi...

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin