02.03.2021

  • Aralıksız Devam Eden Uzaktan Eğitim Süreci Pandemi sürecinin ardından sistemin hızlı bir şekilde oluşturularak devreye alındığını aktaran Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.

  • Dr. Ömer Çomaklı: Derslerin uzaktan eğitim modeli ile yapılması kararının hemen ardından sistemlerimizi bu yeni sürece entegre ederek en hızlı reaksiyonu gösteren kurumlardan birisi olduk.

  • Son teknoloji ile donatılmış altyapısı ve alanında uzman personeli ile bu süreci de sorunsuz bir şekilde tamamlayan 63 yıllık eğitim yuvası, yapılan final sınavları ile güz yarılını tamamladı.

  • Alanında uzman ekiplerimizin 7/24 aralıksız çalışması, akademik personelimizin üstün gayreti ve öğrencilerimizin derslere olan ilgisiyle güz dönemini tamamlamış bulunuyoruz dedi.

27/01/21 09:10

Atatürk Üniversitesi 12 Milyon ders oturumuyla ilk dönemi tamamladı

Atatürk Üniversitesinde uzaktan eğitimle gerçekleştirilen 2020-21 eğitim öğretim yılı güz dönemi sona erdi. Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimin olmadığı yarıyılda dersler, ara ve sene sonu sınavları Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi (BAUM) tarafından yönetimi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin