15.08.2022

  • Ataşehir'de Yaz Spor Eğitimleri başladı Ataşehir Belediyesi'nin çocukların yaz tatillerini sporla birlikte daha eğlenceli geçirmeleri için çeşitli alanlarda hazırladığı Yaz Spor Eğitimleri başladı.

  • Kayıt Tarihi: 4-8 Temmuz Kayıt Yeri: Ataşehir Çamoluk Spor Tesisi Halı Saha - Esatpaşa Spor Tesisi Futbol Sahası Kontenjan sınırlıdır ve kayıt başvurusu yapmak için Ataşehir'de ikamet etmek zorunludur.

  • Sağlıklı nesiller yetiştirmek ve genç kuşağın boş zamanlarını sporla değerlendirmesi amacıyla hazırlanan futbol eğitimlerinin kayıtları, 4-8 Temmuz tarihlerinde eğitimlerin düzenleneceği spor tesislerde yapılabilecek.

  • Bu anlamda iyi şartlarda spor yapan ve bunun sonucunda da Ataşehir'e büyük başarılar kazandıracak sporcular yetiştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

29/06/22 17:07

Ataşehir’de "Yaz Spor Eğitimleri” başladı

Ataşehir'de "Yaz Spor Eğitimleri" başladı Ataşehir Belediyesi'nin çocukların yaz tatillerini sporla birlikte daha eğlenceli geçirmeleri için çeşitli alanlarda hazırladığı "Yaz Spor Eğitimleri" başladı. Çocukların ve gençlerin büyük merakla bekledikleri futbol eğitimlerine...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin