18.04.2021

HABER ÖZETI

  • Ataşehir'de mülkünü bir otel sahibine kiraya veren mal sahibi, kira paylaşımı anlaşmazlığı nedeniyle oteli satırla basarak dehşet saçtı.

  • İddiaya göre yaklaşık 1 ay kadar önce otelin deposuna girerek duvarları kıran Suat Ç.bu sefer satır ile oteli basarak adeta dehşet saçtı.

  • Otel sahibinin, kirayı diğer mal sahibi hissedarlara paylaştırmak yerine sadece kendisine vermesini isteyen şahıs, otelin güvenlik kamerasını fark edince silahını aracına geri bırakarak satırı eline aldı.

  • Olay, Ataşehir'de bulunan bir otelde dün saat 21.15 sıralarında yaşandı.

04/03/21 08:38

Ataşehir’de satırlı saldırganın otel bastığı anlar kamerada

Ataşehir'de mülkünü bir otel sahibine kiraya veren mal sahibi, "kira paylaşımı anlaşmazlığı" nedeniyle oteli satırla basarak dehşet saçtı. Otel sahibinin, kirayı diğer mal sahibi hissedarlara paylaştırmak yerine sadece kendisine vermesini isteyen şahıs, otelin güvenlik kamerasını...

Istanbulhaber ·

Ataşehir’de satırlı saldırganın otel bastığı anlar kamerada

Olay, Ataşehir’de bulunan bir otelde dün saat 21.15 sıralarında yaşandı. Bir bina sahibi olan ve binasını otel sahibine kiraya veren Suat Ç. isimli şahıs, iddiaya göre binanın sahibi olan diğer hissedarların kiradan pay almamasını ve tüm kirayı sadece kendisi almak isteyerek...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin