15.04.2021

HABER ÖZETI

  • Yıllarca Van-Tatvan arasında yük taşımacılığı yapılan atıl durumundaki feribot, Edremit Belediyesinin projesiyle yüzen otel olarak hizmet vermek amacıyla Van Gölü'ne indirildi.

  • Belediyenin destek almaya hak kazanan ‘Yüzen Otel' projesi için ilk adımlar da atıldı.

  • Buradan Edremit adına hem Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza hem de DAKA yetkililerine ve dolayısıyla Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

  • Yine Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından bu kapsamda Van-Tatvan arasında sefer yapan ve daha sonra boşa çıkan Refet Ünal gemisini teslim aldık.

02/03/21 14:35

Atıl durumundaki feribot, yüzen otel oluyor

Van'ın merkez Edremit Belediyesinin turizm, istihdam ve mesleki eğitim unsurlarını bir arada barındıran, Türkiye'de az örneği olan bölgede ise tek olan ‘Edremit'te Turizm Odaklı İstihdam Projesi' Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanarak destek almaya hak kazanmıştı....

Türkiye Gazetesi ·

Atıl durumundaki feribot, yüzen otel oluyor

Yıllarca Van-Tatvan arasında yük taşımacılığı yapılan atıl durumundaki feribot, Edremit Belediyesinin projesiyle yüzen otel olarak hizmet vermek amacıyla Van Gölü'ne indirildi. Van'ın merkez Edremit Belediyesinin turizm, istihdam ve mesleki eğitim unsurlarını bir arada...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin