05.06.2020

HABER ÖZETI

  • DÜZCE (İHA) – Akçakoca'da Cumhuriyet Savcıları, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için askıda ekmek ve gıda kampanyası başlatıldı.

  • Akçakoca Cumhuriyet Savcıları tarafından yapılan açıklamada, Zabıta amirliğinden gerekli izinleri alarak, 1 Nolu dolabı Çuhallı Çarşısında Sahil Ekmek önüne monteledik.

  • Yetkililer ilçenin 2 noktasına gıda dolabı yerleştirerek, vatandaşların da bu kampanyaya katılması yönünde çağrıda bulundu.

  • Dolabımızı da Merkez Cami arkasındaki BİM market önüne (durak yanı) monteledik ve dolapları doldurarak kampanyayı başlattık.

07/04/20 19:30

Askıda gıda ve ekmek kampanyası başlatıldı

DÜZCE (İHA) – Akçakoca'da Cumhuriyet Savcıları, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için askıda ekmek ve gıda kampanyası başlatıldı. Yetkililer ilçenin 2 noktasına gıda dolabı yerleştirerek, vatandaşların da bu kampanyaya katılması yönünde...

Istanbulhaber ·

Savcılıktan 'İhtiyacı olan alsın' dolabı

Koronavirüs salgını sonrasında çok sayıda işyeri kapandı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sayıda insan bu salgından ekonomik olarak etkileniyor. Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığı "Türkiue İçin Birlik Vakti" başlıklı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında"imkanı...

Memurlar ·

Savcılıktan 'İhtiyacı olan alsın' dolabı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin