26.02.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan, Arda Turan'ın yeniden sarı-kırmızılı formayı giymesi durumunda eski kaptanları ve futbolcularına destek vereceklerini duyurdu.

  • Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden ve bonservisi İspanya'nın Barcelona Kulübünde olan Arda Turan'ın 2011'de ayrıldığı eski takımı Galatasaray'a döneceği iddia edildi.

  • Gerekli değerlendirmeler yapılarak, Hocamız ve yönetimimiz Galatasaray için en doğru kararı verecektir.

  • Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse Galatasaray tribünü, altyapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir.denildi.

20/01/20 21:45

Arda Turan’dan taraftara mesaj

Arda Turan, Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın açıklaması sonrası yaptığı paylaşımla dikkat çekti. İsmi Galatasaray ile anılan Arda Turan için ultrAslan, sosyal medyadan açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya ise Turan, yine sosyal medya üzerinden karşılık verdi. UltrAslan...

Memleket ·

Arda Turan’dan taraftara mesaj

Memleket

Galatasaray'da Arda Turan hareketliliği

İSTANBUL (AA) - Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan, Arda Turan'ın yeniden sarı-kırmızılı formayı giymesi durumunda eski kaptanları ve futbolcularına destek vereceklerini duyurdu. Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden ve bonservisi İspanya'nın Barcelona Kulübünde...

Memleket ·

Galatasaray'da Arda Turan hareketliliği

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin