10.08.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Apple'ın kredi kartı hizmete girdi - Haberler Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Bu şirketlerin başında gelenApple,iPhonekullanıcıları için daha kolay bir ödeme yöntemi olanApple Card'ı, ilk defa geçtiğimiz mart ayında duyurmuştu.

  • ABD merkezli teknoloji şirketi Apple, geçen haftalarda bazı müşterilerine sunduğu yeni kredi kartı Apple Card’ı, ABD’deki bütün Apple kullanıcılarının hizmetine açtı.

  • Apple’dan yapılan açıklamada, ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs ile ortak geliştirilen kredi kartına, kullanıcıların iPhone’larında yer alan Wallet uygulaması üzerinden başvurabildiği belirtildi.

21/08/19 14:52

Apple'ın kredi kartı hizmete girdi

Şu an buradasınız: Apple'ın kredi kartı hizmete girdi - Haberler Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Apple Kredi Kartı Apple Card'ı Abd'deki Kullanıcılarına Sundu

Deniz Kılınç / İstanbul, 21 Ağustos (DHA) – ABD merkezli teknoloji şirketi Apple, geçen haftalarda bazı müşterilerine sunduğu yeni kredi kartı Apple Card’ı Salı günü ABD’deki bütün Apple kullanıcılarının hizmetine sundu. Apple’dan yapılan açıklamada, ABD merkezli yatırım...

MİLLİYET HABER ·

Apple Kredi Kartı Apple Card'ı Abd'deki Kullanıcılarına Sundu

MİLLİYET HABER

Apple Card, ABD'deki tüm Apple kullanıcılarına açıldı

Teknoloji şirketleri, kullanıcıların işini daha da kolaylaştırmak için bazı önemli adımlar atıyor. Bu şirketlerin başında gelenApple,iPhonekullanıcıları için daha kolay bir ödeme yöntemi olanApple Card'ı, ilk defa geçtiğimiz mart ayında duyurmuştu. Apple CEO'su Tim Cook...

En Son Haber ·

Apple Card, ABD'deki tüm Apple kullanıcılarına açıldı

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin