27.05.2020

  • Apple, 2017 yılının Eylül ayında düzenlediği bir etkinlikteiPhone 8 ve iPhone X ile beraber yeniAirPower kablosuz şarj cihazını tanıtmıştı.

  • APPLE İTİRAF ETTİ: BAŞARISIZ OLDUK Apple, AirPower projesinde tamamen başarısız olduğunu geçtiğimiz yıl itiraf etmiş ve donanımdan sorumlu başkan yardımcısıDan Riccio, AirPower'ların iptal edildiğine dair aşağıdaki açıklamayı yayınlamıştı.

  • APPLE' ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞI İDDİA EDİLİYOR Güvenilir sızıntılarıyla bilinen teknoloji yazarıJon Prosser,AirPower kablosuz şarj matı projesinin sonlanmadığını ve şu anda Apple'ın bu proje üzerinde çalıştığını iddia etti.

  • ''Şimdiye kadar oldukça yoğun bir çaba sarf ettikten sonra, AirPower projesinin, hedeflediğimiz yüksek standartlara ulaşamayacağına karar verdik.

24/03/20 11:57

Apple'ın kablosuz şarj projesi AirPower yeniden gündemde

Apple, 2017 yılının Eylül ayında düzenlediği bir etkinlikte iPhone 8 ve iPhone X ile beraber yeni AirPower kablosuz şarj cihazını tanıtmıştı. Aynı anda üç Appleürününü şarj edebileceği söylenen AirPowerkablosuz şarj kitinin, 2018'in Mart ayında tanıtılacağına dair söylentiler...

En Son Haber ·

Apple'ın kablosuz şarj projesi AirPower yeniden gündemde

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin