01.03.2021

HABER ÖZETI

  • Türkiye Tenis Federasyonu ev sahipliğinde gerçekleşen ve dünya yıldızlarını ağırlayan 2021'in ilk ATP turnuvası Antalya Open'da şampiyon, klasmanının 23.basamağındaki Avustralyalı raket Alex De Minaur oldu.

  • Antalya Open'ın finalinde Kazak tenisçi Alexander Bublik ile karşılaşan Alex de Minaur, kariyerinin dördüncü ATP şampiyonluğunu Antalya Open'da yakaladı.

  • İlk sette De Minaur, Alexander Bublik karşısında 2-0 öndeyken karşılaşmanın yedinci dakikasında Bublik sağ ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle maçtan çekildi.

  • Maçtan sonra açıklamalarda bulunan dünya 49 numarası Bublik Dün bileğimi burktum ve hayatımın en iyi galibiyeti için adrenalinle bitirdim.

13/01/21 17:06

Antalya Open’da şampiyon Alex De Minaur

Antalya Open’ın finalinde Kazak tenisçi Alexander Bublik ile karşılaşan Alex de Minaur, kariyerinin dördüncü ATP şampiyonluğunu Antalya Open’da yakaladı. İlk sette De Minaur, Alexander Bublik karşısında 2-0 öndeyken karşılaşmanın yedinci dakikasında Bublik sağ ayak bileğindeki...

Türkiye Gazetesi ·

Antalya Open’da Şampiyon Alex De Minaur

Türkiye Tenis Federasyonu ev sahipliğinde gerçekleşen ve dünya yıldızlarını ağırlayan 2021'in ilk ATP turnuvası Antalya Open'da şampiyon, klasmanının 23. basamağındaki Avustralyalı raket Alex De Minaur oldu. Antalya Open'ın finalinde Kazak tenisçi Alexander Bublik ile karşılaşan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin