22.03.2019

HABER ÖZETI

  • ANTALYA (AA) - Enfeksiyon Hastalıkları Derneğince genç hekimlere yönelik düzenlenen Aşı Okulu, Antalya'da başladı.

  • Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof.

  • Mehmet Ceyhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2005 yılından bu yana Sağlık Bakanlığı ile Ulusal Aşı Sempozyumu, son 6 yıldır da Ulusal Aşı Çalıştayı düzenlediklerini söyledi.

  • Aşı sempozyumunda, bilimsel anlamdaki gelişmeleri, akademik camiaya duyurduklarını, aşı çalıştayında ise ilgili dernek ve kurumları bir araya getirdiklerini anlatan Ceyhan, Aşı Okulu projesinde ise genç hekimleri buluşturduklarını bildirdi.

10/11/18 19:08

Antalya'da yaklaşık 300 hekim "Aşı Okulu"nda buluştu

ANTALYA (AA) - Enfeksiyon Hastalıkları Derneğince genç hekimlere yönelik düzenlenen "Aşı Okulu", Antalya'da başladı. Serik ilçesi Belek Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde düzenlenen toplantıya, yaklaşık 300 genç hekim katıldı. Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı ve Hacettepe...

Memleket ·

Antalya'da yaklaşık 300 hekim "Aşı Okulu"nda buluştu

Memleket

Antalya'da yaklaşık 300 hekim “Aşı Okulu”nda buluştu

ANTALYA (AA) – Enfeksiyon Hastalıkları Derneğince genç hekimlere yönelik düzenlenen "Aşı Okulu", Antalya'da başladı. Serik ilçesi Belek Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde düzenlenen toplantıya, yaklaşık 300 genç hekim katıldı. Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı ve...

Antalyajans ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin