05.07.2020

HABER ÖZETI

  • Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Kocayatak Mahallesi'nde bir soğuk hava deposunda çıkan yangın 19 arazöz ve 50 kişilik yer ekibinin 2 saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı.

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa'da yangın bölgesine gelip söndürme çalışmalarını yerinde yönetti.

  • Dumandan eklilenen ya da yaralanananın bulunmadığı yangında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.Soğutma

30/06/20 00:37

Antalya’da soğuk hava deposundaki yangın kontrol altına alındı

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Kocayatak Mahallesi'nde bir soğuk hava deposunda çıkan yangın 19 arazöz ve 50 kişilik yer ekibinin 2 saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı. Edinilen bilgilere göre, saat 22.00 sıralarında Kocayatak Mahallesi'nde bir soğuk hava...

Istanbulhaber ·

Antalya'da soğuk hava deposunda yangın çıktı

Yukarı Kocayatak Mahallesi'nde bulunan bir soğuk hava deposunda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Antalya Büyükşehir Belediyesine ait 11 itfaiye aracıyla müdahale edilen yangın, kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

TRT Haber ·

Antalya'da soğuk hava deposunda yangın çıktı

TRT Haber

Antalya’da soğuk hava deposunda yangın

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Kocayatak Mahallesi'nde soğuk hava deposunda yangın çıktı. Edinilen bilgilere göre, saat 22.00 sıralarında Kocayatak Mahallesi'nde bir soğuk hava deposunda henüz tespit edilemeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangına Antalya Büyükşehir Belediyesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin