19.09.2020

HABER ÖZETI

  • Antalya Büyükşehir Belediyesince sözleşmeleri feshedilen 48 tiyatro sanatçısı ve Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT) Seyirci Platformu üyeleri, işten çıkartmalara tepki gösterdi.

  • Eylülde açılması planlanan tiyatronun henüz hizmet vermeye başlamaması ve çok sayıda tiyatrocunun işten çıkarılması, Antalyalı sanatseverlerin tepkisine neden oldu.

  • Oyun ve turnelerinin çoğunun reddedildiğini kaydeden Sinem Korola ise, 5 yıldır makine gibi işleyen düzen sebepsiz ve gereksiz yere üretimden ve işleyişten yoksun bırakıldı.

  • Yönetmelik değiştirilmek isteniyor Atamaları eleştiren Korola, İşten çıkarılmayan sanatçı arkadaşlarımız da oyun ve prova olmamasına rağmen sabah 8 akşam 5 mesaisinde zorunlu tutulmaktadır.

20/11/19 16:05

Antalya’da işten çıkartılan tiyatroculardan eylem

Antalya Büyükşehir Belediyesince sözleşmeleri feshedilen 48 tiyatro sanatçısı ve Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT) Seyirci Platformu üyeleri, işten çıkartmalara tepki gösterdi. Belediye önünde toplanan tiyatrocular işten çıkartmalara tepki gösterdi. AŞT Seyirci Platformu Sözcüsü...

Istanbulhaber ·

Antalya'da 48 tiyatrocu işten çıkarıldı

Antalya'da bir grup sanatsever, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Antalya Şehir Tiyatrosunun (AŞT) sezon açılışı yapmamasını ve 48 tiyatrocunun işine son verilmesini protesto etti. Eylülde açılması planlanan tiyatronun henüz hizmet vermeye başlamaması ve çok sayıda tiyatrocunun...

Memurlar ·

Antalya'da 48 tiyatrocu işten çıkarıldı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin