20.08.2022

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'de İklim Değişikliğinden Kaynaklanan Afet Risklerinin Azaltılması ve Uyum konusunda AFAD'ın Kapasitesinin Artırılması Teknik Destek Projesi'nde pilot belediyelerden biri seçildi.

  • Çevre ve doğa dostu Antalya Başkan Danışmanı Lokman Atasoy ise Çevre ve doğa dostu bir Antalya hedefiyle önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti.

  • Lokman Atasoy, böyle bir projede yer almanın önemine değinerek, şunları söyledi: İklim değişikliği konusundaki yapılanmamız, tecrübelerimiz ve uzman ekibimizin olması projeye önemli bir avantaj sağlayacaktır.

  • Proje iki bileşenden oluşuyor Toplantının ilerleyen bölümlerinde ise Başkan Danışması Lokman Atasoy başkanlığında projenin detayları ele alındı.

25/06/22 14:29

Antalya Büyükşehir Belediyesi pilot belediye seçildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, "Türkiye'de İklim Değişikliğinden Kaynaklanan Afet Risklerinin Azaltılması ve Uyum konusunda AFAD'ın Kapasitesinin Artırılması Teknik Destek Projesi'nde pilot belediyelerden biri seçildi. Proje çerçevesinde AFAD ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerince...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin