02.04.2020

  • Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmasına, tutuklu ve davanın müştekisi durumunda bulunan kardeşi Emir Can Kalkan ile taraf avukatları katıldı.

  • ''SİYANÜRÜ '' Mahmut Can Kalkan’ın kardeşi Emir Can Kalkan ise raporu kabul etmediğini ifade ederek, daha detaylı bir rapor hazırlanmasını istedi.Tanık

  • ahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi tarafından hazırlanan raporun yeterli olmadığına kanaat getirerek İstanbul Adli Tıp Kurumundan yeni rapor alınması için duruşmayı erteledi.

  • Mahkeme başkanının“Seni tahliye etmemizi ister misin?”sorusuna,“Tahliye olunca nereye gideceğim ki” diye yanıt veren Mahmut Can Kalkan, “Ev güzel (cezaevi), ben rahatım.

14/02/20 04:03

Anne babasını siyanürle öldüren sanık yargı önüne çıktı

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, siyanürlü suyu içirerek anne ve babasını öldüren, karışımı zorla içirmeye çalıştığı kardeşinin de yaralanmasına neden olan tutuklu sanık Mahmut Can Kalkan’ın (21)  İzmir 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmasına, tutuklu ve davanın müştekisi...

En Son Haber ·

Anne babasını siyanürle öldüren sanık yargı önüne çıktı

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin