28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Ankara-İstanbul otoyolu Akıncı Gişeleri mevkiindeki kontrol noktasına giden Ankara Valisi Şahin, kente kara yoluyla yapılan giriş ve çıkışlarda alınan önlemleri ve sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

  • Ankara Valisi Vasip Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında, şehrin girişinde görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti.

  • Şahin, denetime giren araçların sürücülerinin seyahat belgelerini kontrol edip, maskesi olmayan vatandaşlara da maske verdi.

  • Vatandaşlarımız bu sürece büyük bir dikkat ve uyum sağlamaya çalışıyor.

07/04/20 04:26

Ankara Valisi Şahin, koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi

Ankara-İstanbul otoyolu Akıncı Gişeleri mevkiindeki kontrol noktasına giden Ankara Valisi Şahin, kente kara yoluyla yapılan giriş ve çıkışlarda alınan önlemleri ve sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Vali Şahin, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şehrin...

TRT Haber ·

Ankara Valisi Şahin, koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi

TRT Haber

Ankara Valisi, yollarda alınan tedbirleri yerinde inceledi

Ankara Valisi Vasip Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında, şehrin girişinde görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti. Ankara-İstanbul otoyolu Akıncı Gişeleri mevkisindeki kontrol noktasına giden Şahin, kente kara yoluyla yapılan giriş...

Memurlar ·

Ankara Valisi, yollarda alınan tedbirleri yerinde inceledi

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin