09.07.2020

HABER ÖZETI

  • Ankara Eğitim Platformu Başkanı Mirkan Aydın, 1 Haziran'da yeniden faaliyete başlayacak olan kreş ve anaokullarında, salgın nedeniyle alınan tedbirlerin çocuklara oyunlaştırılarak aktarılması, endişe yaratabilecek söylemlerden kaçınılması gerektiğini bildirdi.

  • Verilen arada, öğrencinin okulda kazandığı bazı temel becerilerin unutulmuş olabileceği akılda tutulmalı ve eksiklerin kapatılması için öğrenciye baskı kurulmamalı, zamana yayılmalıdır.

  • Sosyal mesafe kuralıyla ilgili yönlendirme ve işaretleme yapılması gereken alanların da tespit edilerek işaretlenmesi gerektiğini vurgulayan Aydın, el dezenfektanı miktarının artırılması ve zaruri haller dışında havalandırma sistemlerinin kullanılmaması gerektiğini aktardı.

  • Elbette, bu dönemde her şeyden önce sağlık gelmektedir.

30/05/20 15:32

Ankara Eğitim Platformu, alınacak tedbirleri değerlendirdi

Ankara Eğitim Platformu Başkanı Mirkan Aydın, 1 Haziran'da yeniden faaliyete başlayacak olan kreş ve anaokullarında, salgın nedeniyle alınan tedbirlerin çocuklara oyunlaştırılarak aktarılması, endişe yaratabilecek söylemlerden kaçınılması gerektiğini bildirdi. Aydın, yaptığı...

Memurlar ·

Ankara Eğitim Platformu, alınacak tedbirleri değerlendirdi

Memurlar

Ankara Eğitim Platformu, reşlerde ve anaokullarında alınması gereken tedbirleri açıkladı

Ankara Eğitim Platformu Başkanı Mirkan Aydın, kreşlerde ve anaokullarında alınması gereken tedbirlerle ilişkin açıklamalarda bulundu. Ankara Eğitim Platformu Başkanı Mirkan Aydın, 1 Haziran tarihinden itibaren, yüz yüze eğitim faaliyetlerine başlayacak olan okul öncesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin