25.05.2019

HABER ÖZETI

  • Hastanenin veri merkezi, bilgisayar ve çevre birimleri, bilişim güvenliği alt yapısının yanı sıra Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) de Türk Telekom tarafından sağlanacak.

  • Ümit Önal, Türk Telekom olarak şehir hastaneleri projelerine destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

  • Hastanenin açılışından itibaren 500 personelimiz 5 yıl süresince HBYS veri giriş işlemleri ile ilgili hizmet verirken, 100'ü aşkın çalışanımızla da hastanenin bilişim altyapısının yönetilmesini ve işletilmesini sağlayacağız.

  • Tedavi süreçlerinde doğru hasta - doğru ilaç – doğru doz ve doğru personel eşleştirme mekanizmaları ile tüm süreç güvenilir hale geliyor.

16/03/19 15:37

Ankara Şehir Hastanesi'nin teknolojisi Türk Telekom'dan

Türkiye'nin sağlık alanındaki en büyük ‘kamu-özel işbirliği' projesi olan Bilkent'teki Ankara Şehir Hastanesi'nin tüm bilgi teknolojileri alt yapısı, Türk Telekom Grubu tarafından gerçekleştirildi. Hastanenin veri merkezi, bilgisayar ve çevre birimleri, bilişim güvenliği...

F5 Haber ·

Ankara Şehir Hastanesi’nin teknoloji altyapısı Türk Telekom’dan

Türkiye'nin sağlık alanındaki en büyük "kamu-özel işbirliği" projelerinden Bilkent'teki Ankara Şehir Hastanesi'nin tüm bilgi teknolojileri alt yapısı, Türk Telekom Grubu tarafından gerçekleştirildiği açıklandı. Hastanenin veri merkezi, bilgisayar ve çevre birimleri, bilişim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin