24.09.2020

HABER ÖZETI

  • Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, AnadoluJet, yolcularını avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

  • Şirket, Anadolu'nun her yerini EkstraJet paket ayrıcalıkları ile daha konforlu keşfetmek isteyenler için de indirimli kampanya başlattı.

  • EkstraJet paketinde geçerli olan kampanyada 27 Aralık-1 Ocak 2020 ve 17 Ocak-3 Şubat 2020 tarihleri arası indirim uygulanmayacak.

  • Kampanya, aktarmalı ve Erbil seferleri hariç icra edilecek olan uçuşlarda geçerli olurken, Jetgenç ve bebek yolcu tipi dışında kalan tüm yolcu tipleri tarafından da kullanılabilecek.

03/12/19 09:54

AnadoluJet'ten yurt içi uçuşlarında yüzde 40 indirim

AnadoluJet, yüzde 40 indirimli kampanya başlattı. Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, AnadoluJet, yolcularını avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor. Şirket, Anadolu'nun her yerini "EkstraJet" paket ayrıcalıkları ile daha konforlu...

Memurlar ·

AnadoluJet'ten yurt içi uçuşlarında yüzde 40 indirim

Memurlar

AnadoluJet'ten indirim kampanyası

İSTANBUL (AA) - AnadoluJet, yüzde 40 indirimli kampanya başlattı. Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, AnadoluJet, yolcularını avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor. Şirket, Anadolu'nun her yerini "EkstraJet" paket ayrıcalıkları ile...

Memleket ·

AnadoluJet'ten indirim kampanyası

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin