21.08.2019

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Anadolu Efes Spor Kulübü, EuroLeague’in yeni projesi EuroLeague Academy kapsamında Okyanus Kolejleri iş birliği ile çocukların basketbol ile tanışmasını sağlayacak bir projeye başladı.

  • Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, katılımcıların düzenli spor yapmalarının hedeflendiği projenin ilk hafta maçları gerçekleştirildi.

  • Bu dört takım, play-off turunda Fenerbahçe Beko'nun EuroLeague Academy Ligi'nde ilk dört sırayı alan takım ile karşı karşıya gelecek.

  • İlk sezonu mini THY Avrupa Ligi formatında düzenlenecek projede normal sezon Nisan ayı içerisinde tamamlanacak.

09/04/19 16:49

Anadolu Efes'ten yeni bir proje

Anadolu EfesSpor Kulübü, EuroLeague’in yeni projesiEuroLeague Academykapsamında Okyanus Kolejleri iş birliği ile çocukların basketbol ile tanışmasını sağlayacak bir projeye başladı. Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, katılımcıların düzenli spor yapmalarının...

Kral Spor ·

Anadolu Efes'ten yeni bir proje

Kral Spor

Anadolu Efes'ten yeni bir proje

İSTANBUL (AA) - Anadolu Efes Spor Kulübü, EuroLeague’in yeni projesi EuroLeague Academy kapsamında Okyanus Kolejleri iş birliği ile çocukların basketbol ile tanışmasını sağlayacak bir projeye başladı. Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, katılımcıların düzenli...

Memleket ·

Anadolu Efes'ten yeni bir proje

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin