05.07.2020

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, Saraycık Mahallesi'nde Cemal Tokmak'ın ve eşinin yaşadığı ev tamamen yanarken, evin hemen yanında bulunan samanlıktaki 10 ton saman da yangından etkilenerek kullanılamaz hale geldi.

  • Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen Amasya Belediyesi ve Ziyaret Belediyesi İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.

  • Yangın yerinde incelemelerde bulunan Ziyaret Belediye Başkanı Mehmet Uyanık, evde can kaybı olmadığını fakat eşyaların ve samanların tamamen yandığını söyledi.

  • Ailenin yarasını sarmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Uyanık, Çok büyük maddi hasar var.

15/02/20 18:45

Amasya'da bir ev ile samanlık yandı

AMASYA (AA) - Amasya'da yangın sonucu bir ev ile samanlık kullanılamaz hale geldi. Ziyaret beldesi Saraycık Mahallesi'nde Cemal Tokmak ve eşinin yaşadığı evde yangın çıktı. Yangın, evin bitişiğindeki samanlığa da sıçradı. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine gelen Amasya...

Memleket ·

Amasya'da bir ev ile samanlık yandı

Memleket

Amasya’da ev ve samanlık yangını

Amasya'nın Ziyaret beldesinde meydana gelen yangında bir ev tamamen yanarken, yangından etkilenen 10 ton saman kullanılamaz hale geldi. Edinilen bilgiye göre, Saraycık Mahallesi'nde Cemal Tokmak'ın ve eşinin yaşadığı ev tamamen yanarken, evin hemen yanında bulunan samanlıktaki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin