20.03.2019

HABER ÖZETI

  • Bilgen Taneli, Nilüfer Belediyesi Olgun Gençlik Merkezi Üyeleri ve Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

  • Taneli'nin verdiği, Sağlıklı Yaşlanma ve Alzheimer Önleme Yöntemleri konulu seminer Nilüfer Belediyesi Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi.

  • Seminerin sonunda Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Berna Haber Bilici, Başkan Mustafa Bozbey adına Taneli'ye teşekkür etti.

  • Alzheimer hastaları ile nasıl iletişim kurulması gerektiği, yaşanan sıkıntılar ve çözümlerine yönelik bilgilerin paylaşıldığı seminerde, Prof.

11/01/19 11:22

Alzheimerı önlemenin yolları

Dr. Bilgen Taneli’den sağlıklı yaşlanma ve alzheimerı önleme yollarını öğrendi.Sağlıklı Yaşlanma ve Alzheimeri Önleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Bilgen Taneli, Nilüfer Belediyesi Olgun Gençlik Merkezi Üyeleri ve Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleriyle...

Karar ·

Alzheimerı önlemenin yolları

Karar

Alzheimerı önlemenin yolları

Bursa'da huzurevi sakinleri, Prof. Dr. Bilgen Taneli'den sağlıklı yaşlanma ve alzheimerı önleme yollarını öğrendi. Sağlıklı Yaşlanma ve Alzheimeri Önleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Bilgen Taneli, Nilüfer Belediyesi Olgun Gençlik Merkezi Üyeleri ve Nilüfer Belediyesi İnci...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin